Вінницька слідча Світлана Воронюк: "Коли була підлітком, наш будинок обікрали..."

За 20 років служби у правоохоронних органах майору поліції є що згадати та чим поділитися. Старший слідчий відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості обласного главку поліції Світлана Воронюк впевнена, що формула успіху кожної професії – це робити те, що любиш і в що віриш.

Подробиці історії жінки-поліцейської розповідає відділ комунікації поліції Вінницької області.

Після закінчення школи Світлана чітко розуміла, чим буде займатися у майбутньому.

“Коли я була підлітком наш будинок обікрали, в помешканні ми з батьками застали безлад і розкидані речі. У той момент у мене виникла невпинна жага до справедливості, я хотіла, щоб правоохоронці знайшли злочинця та покарали його. Цей випадок у житті , напевно, і підказав мій майбутній вибір професії”.

Бути слідчим означає бути психологом, готовим до майже цілодобової роботи, вміти ризикувати та «докопатися» до істини. Адже кожна справа, якою займається слідча, це свого роду головоломка, яку необхідно розгадати та прийняти правильне рішення.

Серед розкритих злочинів поліцейської безліч крадіжок, грабежів та розбійних нападів.

“Пам’ятаю, як 2013 році група молодих людей у складі трьох осіб, серед яких жінка, вчинили розбійний напад на самотню літню вінничанку, яка проживала одиноко. Зловмисники нанесли потерпілій кілька ударів молотком по голові, а потім викрали з будинку гроші та цінні речі. Жінка дивом залишилась живою, її врятували лікарі, – розповідає майор поліції. – Нам вдалося розшукати та затримати зловмисників. Згодом серед них пенсіонерка впізнала цивільного чоловіка своєї покійної дочки”.

Цьогоріч поліцейська була претенденткою на перемогу в номінації «Правник року» обласного конкурсу «Людина року – 2019» .

Попри щільний графік роботи Світлана завжди знаходить час для своєї родини. Вона виховує сина та доньку, які завжди з розумінням та підтримкою ставляться до її професії, нічним виїздам.

“Поліцейська я на роботі, а дома я мама, яку з нетерпінням чекають. Справ завжди вистачає, – говорить жінка, – але по закінченню роботи поспішаю додому. Впевнена, мені з родиною пощастило, завдяки їх підтримці, я розумію, що зможу подолати усі труднощі”.

Нагадаємо, вінницька поліцейська Наталя Сорочук: “Коли небайдужий до проблем людей – це запорука успіху на службі”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook