У Вінниці суд визначив для підозрюваного заставу у п’ять мільйонів гривень

Вінницький апеляційний суд 12 лютого обрав підозрюваному у пособництві К. запобіжний захід – тримання під вартою із правом внесення більше п’яти мільйонів гривень застави. Отже, збільшив розмір призначеної міським судом застави приблизно ввосьмеро.

“Колегія частково задовольнила апеляційну скаргу прокурора. Він наполягав на десяти з лишком мільйонах гривень застави. Говорив, що К. володіє будинком і земельною ділянкою. Проте, як запевняв адвокат, нерухомого майна у власності підозрюваного немає”, – інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Як установило слідство, підозрюваний має стосунок до корупційної схеми видачі земельних ділянок на Вінниччині. Він начебто допомагав посадовцю однієї з міських рад отримати від підприємця, який хотів орендувати землю, 100 тисяч доларів неправомірної вигоди.

«Я проживаю з дружиною та бабусею. Ніде не працюю», – повідомив сам К. на судовому засіданні.

До речі, того ж дня апеляційний суд мав розглянути й матеріали про зміну чи обрання запобіжних заходів стосовно ще двох фігурантів цієї справи. Однак засідання не відбулися. Одному підозрюваному в судовій залі стало недобре. Його забрала «швидка». Другий – перебуває на стаціонарному лікуванні.

Наступний апеляційний розгляд відбудеться сьогодні, 13 лютого.

Нагадаємо, Вінниччина: депутат обіцяв підприємцю “порішати” земельні питання за 100 тис. дол.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

840 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.