Патрульні врятували дівчину, яка впала на залізничні колії

Патрульні поліцейські спільно з небайдужими громадянами завадили 12 лютого вагітній жінці покінчити з життям.

“Близько 17:30 патрульні отримали виклик про те, що на автодорозі М-21 жінка намагається стрибнути з мосту. Свідками події стали люди, які в цей час проїжджали повз. Вони й зателефонували на 102”, – інформує прес-служба патрульної поліції Вінницької області.

Порятунок жінки на мосту

Патрульні роти ТОР спільно з небайдужими громадянами завадили вагітній жінці покінчити з життямВчора, близько 17:30, патрульні отримали виклик про те, що на автодорозі М-21 жінка намагається стрибнути з мосту. Свідками події стали люди, які в цей час проїжджали повз. Вони й зателефонували на 102. Четверо патрульних роти ТОР – Олександр Загоруй, Андрій Миколюк, Олександр Покотило та Олександр Онофрійчук – швидко прибули на місце виклику. Спочатку інспектори з небайдужими громадянами намагались відмовити жінку стрибати в річку, однак вона не хотіла нікого слухати. Після цього інспектори схопили вінничанку за руки та перетягнули через огорожу мосту. Виявилось, що вона чекає на дитину. Причин свого вчинку 33-річна жінка пояснювати не стала. Для неї викликати швидку допомогу. В кареті швидкої жінка прийшла до тями та навіть подякувала патрульним і небайдужим громадянам, що не дозволили їй накласти на себе руки. #vinpolice #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Вінницької області Четвер, 13 лютого 2020 р.

Патрульні роти тактико-оперативного реагування Олександр Загоруй та Андрій Миколюк швидко прибули на місце виклику. Спочатку інспектори з небайдужими громадянами намагались відмовити жінку стрибати в річку, однак вона не хотіла нікого слухати. Після цього інспектори схопили вінничанку за руки та перетягнули через огорожу мосту.

“З’ясувалось, що жінка вагітна. Причин свого вчинку 33-річна вінничанка пояснювати не стала. Для неї викликати швидку допомогу. В кареті швидкої жінка прийшла до тями та навіть подякувала патрульним і небайдужим громадянам, що не дозволили їй накласти на себе руки”, – додають у патрульній поліції.

Нагадаємо, у Вінниці 30 пакетиків із наркотиками вилучили у студента.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

920 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.