Дитина проковтнула батарейки: до лікарні "швидку" супроводжували патрульні

В ніч на 20 травня, близько 1-ї години, на 102 вінницьким патрульним надійшов виклик з вулиці Грибоєдова. Заявниця повідомила, що невідомий чоловік намагається проникнути до її квартири. Крім того, він лаявся, кричав і агресивно поводився.

“На місце події прибув екіпаж патрульних та екіпаж роти тактико-оперативного реагування патрульної поліції. У під’їзді одного з будинків охоронці порядку застали агресивного чоловіка з собакою породи американський стаффордширський тер’єр”, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Агресивний порушник із собакою

Агресивний порушник спустив на патрульних свого пса – за мить опинився в кайданкахВ ніч на 20-те травня, близько 1-ї години, на 102 надійшов виклик з вулиці Грибоєдова. Заявниця повідомила, що невідомий чоловік намагається проникнути до її квартири. Крім того, він лаявся, кричав і агресивно поводився. На місце події прибув екіпаж патрульних та екіпаж роти тактико-оперативного реагування патрульної поліції. У під’їзді одного з будинків охоронці порядку застали агресивного чоловіка з собакою породи американський стаффордширський тер’єр. Правопорушник дійсно поводився агресивно, висловлювався нецензурною лайкою, намагався вибити двері мешканцям будинку та пошкодити майно в під’їзді. Коли чоловік побачив патрульних, то почав погрожувати, що спустить на них свого пса, а потім подав собаці команду "Фас!" Поліцейські покинули приміщення і заблокували вхідні двері під’їзду. В результаті перемовин патрульних з порушником останній вийшов з будинку, тримаючи собаку на повідку, проте продовжував поводитись зухвало. Після цього чоловік зняв із пса повідок та відпустив в сторону поліцейських, а сам намагався спровокувати бійку. З використанням кайданок та спецзасобу "Терен 4-М" правопорушника інспектори затримали. Собаку заспокоїли та одягнули на нього нашийник. На місце події для встановлення всіх подальших обставин справи викликали слідчо-оперативну групу. #vinpolice #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Вінницької області Середа, 20 травня 2020 р.

Порушник дійсно поводився агресивно, висловлювався нецензурною лайкою, намагався вибити двері мешканцям будинку та пошкодити майно в під’їзді. Коли чоловік побачив патрульних, то почав погрожувати, що спустить на них свого пса, а потім подав собаці команду “Фас!”

“Поліцейські покинули приміщення і заблокували вхідні двері під’їзду. В результаті перемовин патрульних з порушником останній вийшов з будинку, тримаючи собаку на повідку, проте продовжував поводитись зухвало. Після цього чоловік зняв із пса повідок та відпустив в сторону поліцейських, а сам намагався спровокувати бійку”, – інформують патрульні.

З використанням кайданок і спецзасобу “Терен 4-М” чоловіка затримали. Собаку заспокоїли та одягнули нашийник. На місце події для встановлення обставин справи викликали слідчо-оперативну групу.

Нагадаємо, у Літині водій під кайфом відбивався від патрульних газовим балончиком.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook