У Чечельницькому районі чоловік орав і сіяв на могильнику доби бронзи

Бершадська місцева прокуратура Вінницької області у 2019 році з метою представництва інтересів держави залучила спеціалістів Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області до проведення позапланової перевірки щодо дотримання вимог законодавства у сфері використання та охорони земель на території Чечельницького району.

“За результатами перевірки виявлено, що на території Чечельницького району Вінницької області незаконно обробляються дві земельні ділянки загальною площею понад 20 га на яких розташовані пам’ятки культурної спадщини – поселення трипільської культури IV-III тис. до н.е. та могильник доби бронзи IX ст. до н.е. про що складено відповідний акт”, – інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Місцева прокуратура внесла відомості до ЄРДР за ч.2 ст.197-1 КК України за кваліфікацією самовільне зайняття земельних ділянок особливо цінних земель.

“Під час досудового розслідування отримано розрахунок розміру шкоди, який становить 123 тис. грн, проведено необхідні слідчі дії. Оголошено про підозру особі, що здійснював обробіток землі”, – додають у прокуратурі.

На підставі зібраних доказів обвинувальний акт відносно особи, який самовільно зайняв земельні ділянки, направлено до суду.

Нагадаємо, директор лісомисливського господарства розтратив держмайна на 200 тисяч.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.