Поліцейські розшукали 14-річну мешканку Оратівського району

Матір дівчинки повідомила в поліцію, що близько 2.30 години 28 червня пішла з дому її дочка. При собі дівчинка не мала мобільного телефону. На пошуки дитини підняли по тривозі особовий склад оратівської поліції.

За словами начальника Оратівського відділення поліції Володимира Відомського, поліцейські почали перевіряти коло спілкування дівчинки, опитували її родичів, сусідів знайомих. Прочісували населені пункти. Їм вдалося з’ясувати, що дівчинка спілкувалася через соціальну мережу зі своїм знайомим. Поліцейські встановили, де проживає її товариш та почали відпрацьовувати населений пункт.

“Близько 16 години поліцейські знайшли дівчинку на окраїні сусіднього села. Вона саме йшла до ферми, де працював знайомий. Дівчинка розуміла, що її шукають, тож весь час переховувалася. Поліцейським пояснила, що не знаходить підтримки і порозуміння з мамою. В соціальних службах сім’я перебуває на обліку, як багатодітна”, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

На матір дівчинки склали адміністративний протокол за ст.184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Нагадаємо, вінницька поліція просить допомогти розшукати підозрювану у вчиненні злочину.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

5200 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.