На Вінничині намагались купити з порушенням за державні гроші шкільний автобус

Прокуратура Вінниччини встановила порушення у діях тендерного комітету відділу освіти.

Калинівська місцева прокуратура Вінницької області пред’явила позовну заяву в інтересах держави в особі Північного офісу Державної аудиторської служби України до відділу освіти однієї із райдержадміністрацій області та приватного підприємства про визнання недійсними результатів відкритих торгів та договору про закупівлю товарів за бюджетні кошти на загальну суму 650 тис. грн.

“Місцева прокуратура встановила, що тендерним комітетом відділу освіти, в порушення Закону України «Про публічні закупівлі», під час проведення переговорів не отримано від переможця торгів документально підтвердженої інформації про відповідність такого учасника кваліфікаційним вимогам та укладено договір про закупівлю шкільного автобусу”, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Крім того, відділ освіти при складанні тендерної документації не дотримався вимоги чинного законодавства щодо встановлених держаних стандартів для шкільних автобусів, визначених наказом Держспоживстандарту України. Цим поставив під загрозу безпеку учнів.

Нагадаємо, у Шаргородському районі шахрайки купували пір’я та вкрали гроші.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

510 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.