На Вінниччині повідомлено про підозру злочинцям, що займались торгівлею людьми

Прокуратурою Вінницької області погоджено повідомлення про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину трьом учасникам організованої злочинної групи, які, впродовж жовтня 2018 – червня 2019 років, шляхом обману та з використанням уразливого стану потерпілих, займались вербуванням, переміщенням та переховуванням людей з метою їх трудової експлуатації на пилорамі, що знаходиться на території Бершадського району.

“Слідством встановлено, що учасники вказаної організованої групи, користуючись уразливим станом потерпілих, що полягав у відсутності у них грошових коштів, документів, що посвідчують особу, постійного місця проживання, застосовуючи погрози насильства, а також примушували за будь-яких погодних умов безоплатно, без вихідних днів та достатнього часу для відпочинку, здійснювати роботи різного ступеня важкості. Слідством установлено 9 осіб, потерпілих від даного злочину”, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Досудове розслідування у провадженні здійснюється слідчим управлінням ГУНП у Вінницькій області.

Двом учасникам організованої злочинної групи інкримінується вчинення кримінального правопорушення, передбаченого за ч.2, 3 ст.149 КК України, а третьому – за ч.3 ст.149 КК України.

Довідково: ст.149 КК Україи – Торгівля людьми.
ч.2 ст.149 КК України, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
ч.3 ст.149 КК України,- караються позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, у вінницькій поліції розповіли подробиці розкриття резонансного злочину, внаслідок якого загинув військовослужбовець.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

360 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.