Чиновника, який сприяв розкраданню вінницьких лісів, засудили на п'ять років

Прокуратура Вінницької області спільно з підрозділами Нацполіції 7 лютого викрила корупційну схему, кінцевою метою якої мало стати одержання депутатом однієї з міськрад та його пособниками 100 тис. доларів від підприємця за голосування щодо надання у користування 10 гектарів землі для здійснення підприємницької діяльності.

“Стороною обвинувачення 8 лютого затриманим особам повідомлено про підозру за ч.5 ст.27 та ч.4 ст.368 КК України, тобто, у пособництві в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі. Однак, слідчим суддею Вінницького міського суду, не зважаючи на доводи сторони обвинувачення, двом з вищевказаних осіб обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з одночасним визначенням застави, розмір якої об’єктивно не міг забезпечити дотримання підозрюваними процесуальних обов’язків. А щодо третього з підозрюваних суд взагалі відмовив у обранні запобіжного заходу”, – інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Не погоджуючись з таким рішеннями суду, прокуратура Вінницької області невідкладно подала апеляційні скарги.

За результатами їх розгляду, Вінницький апеляційний суд задовольнив усі апеляційні скарги прокурорів. Зокрема, двом з підозрюваних, один з яких ймовірно, займає визначальне місце у кримінальному середовищі області, судом застосовано запобіжні заходи у виді тримання під вартою зі збільшенням розміру застави до 5 млн 44 тис. грн. Такий розмір застави є одним з найбільших, серед тих які визначалися судами Вінницькій області з часу дії Кримінального процесуального кодексу України 2012 року.

Нагадаємо, депутат обіцяв підприємцю “порішати” земельні питання за 100 тис. дол.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

741 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.