На Вінниччині купили шкільні меблі на 400 тисяч гривень з порушенням закону

Прокуратура встановила, що закуплені за бюджетні кошти шкільні меблі не відповідають вимогам Нової Української школи.

“Могилів-Подільська місцева прокуратура Вінницької області до Господарського суду Вінницької області пред’явила позовну заяву в інтересах держави в особі Північного офісу Державної аудиторської служби України до двох фізичних осіб-підприємців та відділу освіти однієї із райдержадміністрацій області про визнання договорів про закупівлю товарів за бюджетні кошти на суму майже 400 тис. грн недійними та застосування наслідків їх недійсності”, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Прокуратурою з’ясовано, що відділом освіти однієї з райдержадміністрацій, з метою уникнення процедури відкритих торгів та застосування Закону України «Про публічні закупівлі», здійснено закупівлю шкільних меблів для закладів освіти району шляхом поділу предмету закупівлі на частини. При цьому, встановлено, що предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника значно відрізняються від вимог, що були визначені відділом освіти у тендерній документації.

Водночас, закуплені за бюджетні кошти шкільні парти та стільці не відповідають вимогам установленим до шкільних меблів Нової Української школи, їх закупівля здійснена за значно завищеною ціною, чим спричинено збитки державі.

Нагадаємо, поліція зафіксувала на Вінниччині 14 порушень правил карантину.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1900 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.