Львівського антивакцинатора посадили у в’язницю

Вчора, 18-го листопада обрали запобіжний захід для антивакцинатора Остапа Стахіва – це тримання під вартою строком на 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 998 тисяч 800 гривень .

 Про  це повідомляє Суспільне.

Вранці біля Галицького районного суду зібралися прихильники та опоненти Остапа Стахіва.

Засідання розпочався близько 13:10.

О 15:40 у суді оголосили перерву на 30 хвилин. Після цього суддя виніс рішення щодо обрання міри запобіжного заходу для Остапа Стахіва – це тримання під вартою строком на 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 998 тисяч 800 гривень.

“Сума обрана відповідно, оскільки злочин був вчинений проти основ національної безпеки, суспільний резонанс, крім того заклики підозрюваного фактично полягають на повалення конституційного ладу. Повністю ці мотиви були викладені в клопотанні прокурора і вважаю, що застава відповідає вчиненому злочину”, – повідомив прокурор Юрій Курач.

Додатково:

36-річний Остап Стахів під час карантину проводив на своїй Facebook-сторінці прямі трансляції, в яких “спростував” офіційну інформацію про коронавірус. Також він організовував пікети “проти карантинного терору та брехливої пандемії”. Згодом він організовував пікети проти COVID-вакцинації. І влаштовував провокації у ковід-відділеннях лікарень, усе це він транслював у прямому ефірі на своїй сторінці у Facebook. Наразі акаунт Стахів – заблоковано.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

410 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.