Допоможіть розшукати безвісти зниклого Павла Лічмана

Вінницький відділ поліції розшукує 38–річного Лічмана Павла Олександровича. З чоловіком, який проживає у смт Винники Львівської області, на початку лютого 2020 року рідні втратили зв’язок та до теперішнього часу місце його знаходження не відомо.

Поліція Вінниці просить допомогти слідству розкрити вбивство

Вінницький відділ поліції розшукує 38–річного Лічмана Павла Олександровича. З чоловіком, який проживає у смт Винники Львівської області, на початку лютого 2020 року рідні втратили зв’язок та до теперішнього часу місце його знаходження не відомо. Останній раз розшукуваного бачили 13 лютого у місті Львів.

“Прикмети зниклого: на вигляд 37-43 роки, зріст 175 см, очі блакитно-зелені, обличчя овальне, коротке русяве волосся, на правій руці відсутня фаланга великого пальця. Чоловік міг бути одягнений в чорну куртку, темну шапку, сині джинси та чорні черевики”, – інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Якщо хтось володіє будь-якою інформацією про місцеперебування розшукуваної особи, прохання повідомити у поліцію за телефонами: (0432) 59-33-29 або «102».

Нагадаємо, поліція Вінниці просить допомогти встановити особу чоловіка, зображеного на фото.

Ваша оцінка матеріалу