Голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський прокоментував резонансне відео і фото із Вінницької центральної районної лікарні, де були зафіксовані неналежні умови. Фото з’явилося у мережі після того, як сюди доставили хворого з підозрою на коронавірус.
ВАЖЛИВО:
Через спеку в Україні можуть повернутися відключення світла
Від завтра на перехресті Соборної та Театральної обмежать рух транспорту
На Вінниччині створюють сучасний пункт пропуску на кордоні з Молдовою
У Вінниці чоловіка засудили за агресію та погрози прокурору
На Вінниччині конфісковані автомобілі передали на потреби армії
У Вінниці водії громадського транспорту вдосконалили навички безбар’єрного перевезення пасажирів
На Вінниччині 26 червня проводитимуть планові вибухові роботи
Шахрайство з виїздом за кордон: у Вінниці винесли вирок чоловікові
Нові правила бронювання: в Україні підвищили вимоги до підприємств
У вінницькому притулку шукають домівки для чотирилапої родини
Чотири громади Хмільницького району отримали 13 генераторів
До 20 тисяч гривень щомісяця: на Вінниччині затримали військового за підозрою в хабарництві
У Вінниці модернізують теплове господарство перед новим опалювальним сезоном
Генетичний сюрприз: у Подільському зоопарку народилося незвичне маля альпаки
Вінниччина стала лідером із розвитку флаг-футболу в Україні за підтримки США
У Вінниці міграційники допомогли переселенцю з Криму відновити паспорт громадянина України
Нюх не підводить: на вінницькій митниці чотирилапі помічники виявили майже 40 порушень з початку року
Мешканців Вінниччини попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку 26 червня
Досвід енергетичної стійкості Вінниці презентували на Європейській конференції у Франції
Категорія: Медицина
У Вінниці одужав перший пацієнт з коронавірусом
"Гарна новина - маємо у Вінниці першого пацієнта з COVID-19, який одужав. Його виписали з 1-ої міської лікарні. ПЛР-тест показав негативний результат". Про це написав 2 квітня на власному акаунті у Фейсбук мер Вінниці Сергій Моргунов.
На Вінниччині не підтвердилась інформація про першого одужавшого від коронавірусу
Інформація про повне одужання 5-річного хлопчика від коронавірусу на Вінниччині не підтвердилась.
Вінницькі медики коронавірус підхопили за межами лікувальних закладів
Через те, що у двох вінницьких медичних закладах виявили серед персоналу та пацієнтів хворих на коронавірус, їх закрили на карантин. Раніше повідомлялось,що епідрозслідування по механізму інфікування персоналу пологового будинку №2 Вінниці та обласного онкодиспансеру ще триває, обласний лабораторний Центр працює з контактними особами.
Кількість заражених коронавірусом у Вінницькій області зросла – 51 хворий
Станом на 2 квітня в Україні кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом Covid-19 – 804 (+135 за останню добу)
У Вінниці просять протестувати на covid-19 всіх пацієнтів із пневмонією
В Єдиній системі місцевих петицій 31 березня зареєстроване нове звернення. Вінничанка Вікторія Матвійчук пропонує запровадити обов'язкове тестування на сovid-19 всіх пацієнтів з пневмонією, симптомами грипу та ГРВІ.
За номером 67-04-60 вінничани можуть отримати допомогу психолога
У зв’язку з тим, що на «Цілодобову варту» зараз надходить дуже багато телефонних дзвінків, люди, які хочуть зв’язатись з психологом, часто не можуть додзвонитись до цього спеціаліста. Тому вінничани, яким потрібна консультація такого фахівця, можуть зв’язатись з ним з 2 квітня за номером телефону 67-04-60.
Як розподіляють засоби захисту для лікарів Вінниччини
Як повідомили в Департаменті охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації, лікувальні заклади восьми районів області 31 березня отримали індивідуальні засоби захисту для медиків.
У Вінницькій області діє єдиний офіційний моніторинг потреб базових медзакладів
Про спільну роботу з волонтерами розповів голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський та під час онлайн-брифінгу зазначив, що така робота є дієвою та дійсно необхідною у протидії поширенню коронавірусу на території області та України загалом.
У Вінниці дитину з нападом апендициту в лікарню супроводжували патрульні
Близько 15:30, 31 березня на автодорозі М-21 патрульні поліцейські зупинили автомобіль Opel Combo, водій якого перевищив швидкість. Під час складання на нього адміністративних матеріалів до інспекторів звернувся чоловік і попросив супроводити до лікарні його Mercedes. В автівці знаходились жінка з малолітнім хлопчиком. Подружжя поспішало доставити сина до лікарні, оскільки в нього стався напад апендициту.










