Ветерани військових подій усіх часів вирішили об'єднатись у Вінниці

У Вінницькому гарнізонному «Будинку офіцерів» 18 січня відбулись загальні збори ветеранів АТО/ООС Вінниччини, ветеранів війни в Афганістані та на територіях інших держав, силових струтктур, учасники багатьох громадських організацій, які об’єднують на сьогодні бойових ветеранів. Загалом були заявлені представники понад вісімдесяти організацій.

“Метою такого представницького форуму стала нагальна потреба об’єднання усіх громадських ветеранських організацій в єдину спільноту, яка б координувала усі дії, вирішувала соціальні, комунальні та гуманітарні проблеми, допомагала б у просуванні ініціатив учасників інститутів громадянського суспільства для прийняття рішень владними структурами”, – інформує прес-служба Віннцицької облдержадміністрації.

На зборах вирішили клопотати перед обласною владою Вінниччини щодо створення Координаційної ради громадських організацій, що об`єднують усіх ветеранів військових подій різних часів при голові Вінницької обласної державної адміністрації. З цією метою створили ініціативну групу, яка здійснить перші організаційні кроки по створенню Координаційної ради. Йдеться про розробку Положення про нову структуру, юридичне оформлення протоколів, винесення пропозицій до голови обласної державної адміністрації та, в разі погодження – проведення обласної конференції по утворенню Координаційної ради, обрання її складу, з якого її учасники оберуть голову.

Нагадаємо, Вінницькі родини учасників АТО гостювали у святого Миколая.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook