#МЕНІ_БОЛИТЬ_Я_ПАМ’ЯТАЮ - ініціатива вінницького ветеранського простору

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, група цивільно-військового співробітництва штабу Командування Повітряних Сил та ветеранський простір міста Вінниця виступили з ініціативою проведення загальноукраїнського флешмобу #МЕНІ_БОЛИТЬ_Я_ПАМЯТАЮ в пам’ять про полеглих захисників України. Управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України підтримало ідею вартових неба, отож до ініційованого вінничанами флешмобу долучилися сотні військовослужбовців в усіх куточках України.

Про це повідомляє Інформаційне агентство Міністерства оборони України.

– Так, нас підтримали колеги з командувань Сил логістики, Медичних сил та Сил підтримки Генерального штабу, повітряних командувань «Центр», «Схід», «Південь» і «Захід» Повітряних Сил, Командування Сухопутних військ, а також цілої низки управлінь Генерального штабу, – розповідає один із ініціаторів проєкту, начальник групи цивільно-військового співробітництва штабу Командування Повітряних Сил підполковник Олександр Газієв. – Звісно, ми, військові, ніколи не зможемо забути тих, із ким стояли пліч-о-пліч у строю, і які не повернулися з бою, але вважаємо, що все наше суспільство повинно повсякчас пам’ятати про невмирущий подвиг тих, хто віддав свої життя за свободу та незалежність нашої держави, а відтак – кожного з нас.

Як розповів офіцер групи цивільно-військового співробітництва майор Олексій Попик, ідея проведення всеукраїнського флешмобу #МЕНІ_БОЛИТЬ_Я_ПАМ’ЯТАЮ у офіцерів виникла в процесі спілкування з іншими ветеранами російсько-української війни та, перш за все, матерями загиблих. Вирішивши провести в пам’ять про загиблих цей флешмоб, вони розробили дизайн плакатів, надрукували їх, і вже потім виступили з ініціативою про проведення флешмобу. Як бачимо, ніхто не залишився байдужим і ініціативу вінницьких «сіміків» у війську підтримали.

Нагадаємо,  у Вінниці відбулась поминальна Хода Пам’яті загиблих в боротьбі за незалежність.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook