Репатріація 1000 полеглих захисників: розпочали процес ідентифікації тіл

До України повернуто останки 1000 осіб, які, за даними сторони-агресора, є українськими військовослужбовцями. Слідчі та експерти МВС проведуть повний цикл ДНК-експертиз для встановлення осіб загиблих. Координаційний штаб наголошує, що родини будуть поінформовані про результати одразу після офіційного підтвердження осіб.

Про це інформує Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими , пише Місто.

Слідчі правоохоронних органів спільно з експертними установами системи МВС проведуть усі необхідні експертизи для ідентифікації репатрійованих осіб. Після встановлення осіб загиблих тіла будуть передані родинам для гідного поховання.

Репатріаційні заходи вдалося провести за результатами спільної роботи співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБ України, Збройних Сил України, МВС України, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС України, інших структур Сектору безпеки та оборони України.

“Висловлюємо вдячність за сприяння Міжнародному Комітету Червоного Хреста. Окрема подяка особовому складу Центрального управління ЦВС ГШ ЗСУ та Обʼєднаного центру забезпечення заходів ЦВС Збройних Сил України, який здійснює перевезення репатрійованих до визначених державних спеціалізованих установ, організовує передачу загиблих представникам правоохоронних органів в системі МВС та судово-медичної експертизи в системі МОЗ”, – йдеться у дописі.

Читайте також

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook