У Вінниці працівники соціальної сфери долучилися до донорської акції та здали майже 14,5 літра крові для потреб медичних закладів.
Про це повідомляє Вінницька міська рада, пише Місто.
«Наші працівники вже не вперше долучаються до благодійної акції, і багато з них є донорами на постійній основі. Розуміємо, що потреба у крові є завжди, особливо у воєнний час, коли стільки воїнів відновлюються після поранень. Кожна донація – це шанс врятувати чиєсь життя, тому такі ініціативи об’єднують колектив навколо важливої спільної мети – допомоги тим, хто цього потребує найбільше»,– зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.
Перед початком процедури з усіма охочими стати донорами спілкувалися медики. Окрім загальних показників здоров’я, перевіряли артеріальний тиск та рівень гемоглобіну. Зданий матеріал також згодом відправляють на перевірку. А самих донорів перед та після здачі напували солодким чаєм, щоб стабілізувати самопочуття.
«У нас завжди є дефіцит певних груп крові, тому ми дуже вдячні колективам, які долучаються до благородної справи, здають кров та цим, фактично, рятують життя хворих – військових і цивільних», – розповіла Оксана Слєпченко, лікарка-трансфузіологиня обласного центру служби крові.
Багато хто з працівників соціальної сфери стали постійними донорами. Деякі здавали кров вперше, проте планують продовжувати гуманну справу.
«Це моя третя донація, і кожен раз роблю це з радістю. Мені приємно усвідомлювати, що цим можу допомогти людям, які потребують», – поділився головний спеціаліст департаменту соціальної політики міської ради Антон Дерев’янко.
До дня донора долучився також учасник бойових дій, який наразі працює в управлінні ветеранської політики департаменту соціальної політики міської ради, Володимир Борищук.
«Коли дозволяє здоров’я, я завжди долучаюся до таких благодійних заходів. Знаю, що наразі багато людей потребує донорської крові, дуже важливо кожному розуміти це і долучатися до донацій у міру своїх можливостей», – вважає Володимир Борищук.
Нагадаємо, долучитися до здачі крові можна у Вінницькому обласному центрі служби крові за адресою: вул. Пирогова, 48. Номери телефонів: 55-15-75, 067 492 00 34, 067 120 90 93.
Читайте також: У селі на Вінниччині стався конфлікт між ТЦК та місцевими жителями
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

