Через системні ворожі удари по енергетичній інфраструктурі та ускладнення погодних умов навчальні заклади області працюватимуть у дистанційному форматі або продовжать зимові канікули до 1 лютого.
Про це на Facebook-сторінці повідомила начальниця обласної військової адміністрації Наталя Заболотна, передає Місто.
Таке рішення ухвалили 16 січня на терміновому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
За словами Заболотної, рішення стосовно формату навчання чи канікул кожна громада ухвалює самостійно з урахуванням безпекової ситуації, погодних умов, можливості підвезення дітей та готовності закладів працювати в належному температурному режимі й з резервним живленням.
“Дошкільні заклади, по можливості, продовжують роботу у звичайному режимі. Ключовий орієнтир — безпека дітей і працівників”, — написала посадовиця.
Також, за її словами, аби знизити навантаження на енергосистему, громади зобов’язані обмежити роботу вуличного освітлення, декоративної підсвітки, вивісок і рекламних конструкцій.
“В області розгорнуто 607 пунктів незламності. Громади мають бути готові до їх оперативного запуску. Додатково доручено перевірити наявність у пунктах усього необхідного для роботи: генераторів, пального, тепла, зв’язку та базових умов для перебування людей”, — написала Заболотна.
Заклади охорони здоров’я забезпечені резервними джерелами живлення, сказала очільниця ОВА. Нині доручено провести додаткові перевірки готовності медичних установ до автономної роботи, актуалізувати запаси пального та відпрацювати дії персоналу у разі тривалих відключень.
9 січня, в останній день зимових канікул, закладам освіти області рекомендували перейти на онлайн формат або продовжити канікули попередньо до 19 січня.
Читайте також: У громаді оновили графік роботи муніципальних пунктів незламності
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

