Це перукарі, офіціанти, прибиральники, робітники звичайних підприємств. І от вони повертаються додому і думають про те, як їм прожити цей період карантину. Точніше не як, а за що.
ВАЖЛИВО:
Студентку з Вінниці Каріну Олєйнік відзначено державною нагородою «За врятоване життя»
30 років Конституції України: у Вінниці вшанували пам’ять борців за незалежність
Пожежа у Тульчинському фаховому коледжі: вогонь охопив піднавіс із дровами
Оксен Лісовий анонсував чергове підвищення зарплат вчителів: коли чекати на зміни
На Вінниччині урочисто відзначили 30-річчя Конституції України
Вінниця прощається з полеглим воїном Анатолієм Омельчуком
У центрі Вінниці тимчасово приберуть меморіальні прапори через ремонт тепломережі
В Україні можуть змінити штрафи за перевищення швидкості
Українців попередили про новий збір на посилки до ЄС із 1 липня
Дев’ять пожеж за добу: рятувальники Вінниччини працювали без перепочинку
На Вінниччині внаслідок ДТП постраждав 56-річний пішохід
Рятувальники дістали тіло з водойми на Вінниччині: деталі трагедії
Вистава вінницького музично-драматичного театру встановила рекорд України
Тяжкі травми у дітей після вибуху у Вінниці: що відомо про їхній стан
У Вінниці поліція розслідує вибух у гаражі, внаслідок якого постраждали діти
Градуси ростуть: як захиститися від екстремальної спеки та безпечно працювати надворі
До +37°C: Наталка Діденко попередила про наближення екстремальної спеки в Україні
Укрзалізниця з 28 червня переходить на літній графік руху: що зміниться для пасажирів
Добрива та біостимулятори — повний асортимент у магазині LETO
Рік: 2020
У Вінниці чергові лікарні у вихідні надаватимуть консультації телефоном
Департамент охорони здоров’я ВІнницької міськради повідомляє, що для запобігання поширення на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19 вінничанам не рекомендується у вихідні дні відвідувати Центри первинної медико-санітарної допомоги, а отримувати консультації у чергового лікаря з 9:00 до 16:00.
У Вінниці почали доставляти гарячі обіди стареньким
У Вінниці працівники Територіального центру спільно із ІТ-компанією Playtika організували видачу гарячих обідів літнім людям. Раз на тиждень вінничани похилого віку отримуватимуть таку доставку. 20 березня уже роздали 350 гарячих обідів.
Чи створять у Вінниці ще один футбольний майданчик? Петицію взяли до розгляду!
Петиція вінничанина Юліана Рудзя, який просив збудувати сучасний футбольний майданчик в районі вулиці Коріатовичів, зібрала достатню кількість голосів, щоб її взяли до розгляду.
Вінничан через гучномовці закликають залишатися вдома через короновірус
У всіх районних центрах та місті Вінниці з 20 березня, курсують екіпажі поліції та через гучномовець доносять до людей важливу інформацію щодо дотримання запроваджених карантинних обмежень.
За порушення карантину у Вінниці оштрафували сім підприємців
20 березня на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій начальник Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Сергій Синявський повідомив, що мобільні групи за два дні перевірили 321 об’єкт щодо дотримання обмежень, введених у місті на час карантину. Притягнули до відповідальності сім суб’єктів підприємницької діяльності. Також створили десять пересувних мобільних груп, які патрулюють виїзди та в’їзди у місто.
«Нива» (Вінниця) пішла на карантин
В Україні через пандемію коронавірусу призупинені всі футбольні змагання – до завершення карантину. Тому найближчий офіційний матч «Діназа» проти «Ниви» та подальші ігри перенесено.
На Вінниччині знищили два артснаряди
Групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області 19 березня шляхом підриву в спеціально відведеному для цього місці знищено два артснаряди калібром 105 та 152.
У Вінниці з вікна шостого поверху випала 21-річна дівчина
У важкому стані в реанімації Вінницької міської лікарні №2 перебуває 21-річна дівчина, яка в ніч на 20 березня випала з вікна шостого поверху багатоповерхівки по вул.матроса Кішки.
Суд призначив покарання двом зловмисникам, які пограбували вінничанина
Пограбування сталося у червні минулого року у Вінниці. Двоє раніше судимих жителів Вінницького району, застосувавши фізичну силу, відібрали у 42-річного чоловіка мобільний телефон та 20 гривень.










