22 вересня рятувальники отримали повідомлення про загоряння вантажного автомобіля "VOLVO" в с.Жежелів Козятинського району.
ВАЖЛИВО:
Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу
Загроза на полях: вінничан попередили про можливе збільшення кількості сарани
Воїн із Бершаді Іван Цуканов нагороджений відзнакою Президента «За оборону України» та «Срібним хрестом»
Судитимуть жителя Вінниччини, який ошукав військового на 156 тисяч гривень під час «закупівлі» авто
Державі повернуть 4,4 га земель із пам’яткою Трипільської культури на Вінниччині
Спалювання сухостою влітку: екоінспекція Вінниччини нагадує про загрозу екосистемам та великі штрафи
Наживалися на онкохворих: у Вінниці судитимуть групу ділків за розкрадання 5,6 мільйона на медичних тендерах
Трамваї без затримок: на площі Калічанській тестують розумні датчики для світлофорів
Майже в 10 разів більше норми: у Вінниці водій напідпитку «попався» завдяки пильним містянам
У Вінниці затримали серійного грабіжника, який зірвав золотий ланцюжок із пенсіонерки
На Вінниччині сапери знищили артснаряд часів Другої світової війни
У Вороновиці під колесами вантажівки загинув 9-річний хлопчик на велосипеді
Перекриття у середмісті Вінниці: на перехресті Соборної та Театральної на 6 днів змінять рух транспорту
У Вінниці через технічний збій тимчасово призупинили видачу та оформлення Муніципальних карток
Автобус перекинувся в кювет: серед постраждалих — 12-річна вінничанка
Через ремонт мереж частина Вінниці залишиться без газу
Смертельна ДТП на Вінниччині: загинули дві пасажирки позашляховика
У Вінниці запустили комірки швидкої видачі посилок в «Укрпошті»
Жителя Вінниччини підозрюють у шахрайстві з продажем авто військовослужбовцю
Рік: 2020
Готуємось до холодів: обираємо кращі системи опалення
Тарифи на енергоресурси постійно зростають, тому вінничани постійно шукають можливості для скорочення їх споживання. Хтось, готуючись до холодів, встановлює твердопаливний котел, хтось - інфрачервоні обігрівачі, інші зупиняють свій вибір на електроприладах…
У Вінниці на пішохідному переході збили жінку
Автопригода сталась 21 вересня. Водій автомобіля Mercedes-Benz допустив наїзд на 56-річну жінку, яка перетинала проїзну частину дороги по нерегульованому пішохідному переходу. Поліція з’ясовує обставини аварії.
Троє чоловіків, які вбили пенсіонера, проведуть за гратами більше 10 років
Вину трьох осіб, які вчинили розбійний напад та умисне вбивство жителя Немирівського району, доведено в ході судового розгляду. Одному з підсудних призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 13 років з конфіскацією майна, двом іншим – по 15 років з конфіскацією майна.
У Вінниці на Старому місті облаштовують велосмугу
Днями розпочали облаштовувати ще одну велосмугу – по вул. Московській: на ділянці від вул. Д.Нечая до вул. Я. Гальчевського. Смуги будуть по обох боках проїжджої частини, ширина кожної з них 1,5 м. Загалом у місті вже облаштували 78 км велодоріжок.
Через дитячі ігри з вогнем в Погребищенському районі згоріло 5 тонн сіна
21 вересня до Служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння надвірної споруди в с.Довгалівка Погребищенського району.
У Вінниці відзначили поліцейських, які працюють у напрямку протидії домашньому насильству
Зокрема, відзначили грамотами працівників управління патрульної поліції Ярослава Остапенка, Віталія Ходаніцького, Юрія Попенка, Олександра Попенка.
У Вінницькому національному технічному університеті температуру тіла вимірюватиме робот
У ВНТУ представили «пілотну версію» портативного робота для безконтактного вимірювання температури тіла людини.
Проспект Космонавтів – один із найпопулярніших громадських просторів серед туристів
За даними маркетингового дослідження туристичної привабливості Вінниці, яке було проведено соціологічною агенцією «Fama», 24% туристів найбільше сподобались парки, сквери та велика кількість зелених насаджень.
У Могилів-Подільському майже 700 учнів відправили на самоізоляцію через спалах коронавірусу
Станом на 21 вересня у чотирьох вчителів гімназії №1 Могилів Подільського виявлено COVID-19. Сам заклад до 27 вересня переходить на дистанційну форму навчання. Про це повідомив міський голова Петро Бровко.










