Життя і мрія 20-річної Юліани

Життя і мрія 20-річної Юліани

Особлива дівчина створює неймовірні прикраси, які вражають закордонних майстрів

  Юліані Пименовій із Браїлова 20 років, і понад усе вона мріє навчитися писати і читати. Дівчина народилася з ДЦП, і лікарі переконували маму, що ходити й говорити вона не буде. Але мама Ксенія вірила у краще, і щодня невтомною роботою наближувала Юліанку до нормального життя.
 У шість років донька встала з інвалідного візка. У вісім – заговорила. Минулого року вперше одягла підбори. Зараз із Юліаною продовжуються займатися педагоги й медики, вона отримує сильнодіючі медикаменти для стимуляції мозку, адже у силу своєї хвороби поки не готова сприймати багато речей, до яких звикли її однолітки.
  Життя цієї родини – неймовірний приклад того, як варто не опускати рук і боротися за своє завтра. Окрім Юліани, мама Ксенія має ще троє дітей. Виховує їх сама: для чоловіка хвора дитина стала непосильною ношею. Зараз у нього друга сім’я. Та попри все сама мама Ксенія завжди налаштована оптимістично. Навіть нещодавня історія із клінікою її не зламала.
  - Ми знайшли в Києві приватну клініку із спеціалізацією з нейропедіатрії, але пішли звідти через деяких працівників. У наш проплачений час вони просто брали інших дітей. Юля дивилася на все це в коридорі і плакала, - каже мама. - Зараз заняття проходять у нас вдома, приходять логопед та інші фахівці. Крапати ліки теж не є великою проблемою.  
  Нещодавно Юліану оглянув  ізраїльський психотерапевт. Він дуже здивувався успіхами дівчини, з її діагнозом вона мала б не пройти і половини заданого тесту.
  - Прогнози дав нам позитивні, і великі шанси на покращення, - радіє мама. - Внутрішня сила, боротьба і прагнення мети здолають будь-яку хворобу. Зараз Юліана дуже сильно сприймає світ, хоче навчитися читати. А бажання завжди має велику силу.
  Важливою терапією Ксенія вважає роботу доньки із полімерною глиною. Кілька років тому Юліана почала створювати прикраси. І хоча часом плутає кольори - поєднує їх по-своєму, тож виходять неймовірні речі.
  - Одна жінка із-за кордону – авторка сережок для Моніки Белуччі, була вражена Юліаною, - розповідає мама. – А минулого року про Юліану дізнався талановитий ювелір, провів майстер-клас і тепер чекає, коли донька готова буде перейти до роботи із золотом і сріблом.
  Попри все, в інтернеті вистачає "добродіїв", які роботи дівчини називають "китайськими" і обливають брудом. Але проти такого у Ксенії та її доньки давно "імунітет".   
  На заняття і лікування родині потрібні кошти. Жінка навіть виставила на продаж власний будинок у Браїлові, звідки вони через потребу у лікуванні виїхали до столиці.
  Ближче познайомитися з Юліанкою і її роботами можна на сторінці у соцмережі - www.facebook.com/svstyuk.


Ірина МОХАРКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

829

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

642

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

432

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

377

17 жовтня у Будинку офіцерів відбудеться безкоштовний показ вистави, ролі у якій виконують учасники АТО, волонтери та члени їх родин.  ...

375

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...