У Вінниці на територіях із приватною забудовою розпочалось активне весняне прибирання. Загалом тут планують впорядкувати 134 місця загального користування. Це дитячо-спортивні майданчики, парки, сквери, прибережні смуги тощо.
Про це пише “Місто“, посилаючись на Вінницьку міську раду.
Як повідомили в Асоціації органів самоорганізації населення, такі заходи є традиційними та, згідно з розпорядженням виконавчого комітету міськради, відбуваються у межах двомісячника з благоустрою та ініціативи «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля».
Роботи з прибирання територій у приватному секторі Вінниці стартували ще минулого тижня. Виконати більшість із них передбачають до Великодня. Для цього використовують кожну погожу днину. До наведення ладу залучено представників усіх органів самоорганізації населення. Відповідно до плану, 86 толок проведуть за участю квартальних комітетів та небайдужих вінничан, 14 – силами працівників Асоціації, 34 – за допомогою фахівців департаментів міськради та студентської молоді.
«Наведення ладу після зими – це про турботу про рідне місто, його санітарний стан та екологію в цілому. Дуже важливо, щоб вінничани активно підтримали акцію, – зазначила голова Асоціації самоорганізації населення Вінниці Наталія Панчук. – Кожен може зробити свій внесок вже, прибравши територію на відстані 5 метрів по периметру власного паркану. А таких будинковолодінь, нагадаємо, у нас 22,5 тисячі, тож це матиме істотний вплив на охайність вулиць. Також просимо усіх долучатися до наших толок у громадських місцях. Разом ми впораємося швидше».
Передусім у приватному секторі взялися чепурити дитячі та спортивні майданчики, а також зелені зони. Розпочали з вулиці Бучми. Наталія Панчук каже, для проведення толок закупили достатню кількість пакетів. Крім того, укладено договір на своєчасне вивезення відходів. Окремо також складаються графіки з подрібнення гілля, отриманого внаслідок весняної обрізки дерев і кущів у місцях відпочинку.
«Дякуємо усім, хто наразі разом із нами вийшов на прибирання, та тим, хто має бажання приєднатися до наступних толок. Про час і місце кожної з них повідомлятимуть, зокрема голови квартальних комітетів», – наголосила голова Асоціації. Разом із тим, вона вкотре закликала всіх дбайливо ставитися до міського середовища, оскільки його стан залежить не лише від роботи комунальних служб, а й від свідомості кожного жителя громади.
Читайте також:
- Вінниця тестує оплату проїзду в маршрутках банківською картою
- Зупинка «Сквер Назарія Гринцевича»: у Вінниці увічнили пам’ять легендарного «Грєнки»
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

