Вінницька міська рада виділить кошти для однієї із бригад Національної гвардії

 9 листопада, на засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради було прийнято рішення про виділення 12 мільйонів гривень для однієї із бригад Національної гвардії. Кошти спрямують на закупівлю спеціального обладнання, яке допомагатиме військовослужбовцям виконувати бойові завдання на фронті. Далі рішення мають ухвалити депутати на сесії Вінницької міської ради.

У департаменті цивільного захисту ВМР зазначають, що підтримка наших Захисників та Захисниць наразі є основним пріоритетом, тому з міського бюджету й надалі будуть виділятись кошти на ці потреби.

«Фахівці нашого департаменту продовжують працювати із запитами військовослужбовців. Так само ми продовжуємо вивчати їх потреби. За цією допомогою до нас звернулись військовослужбовці однієї із бригад Національної гвардії, де служить багато вінничан. Після затвердження цього рішення на сесії Вінницької міської ради, ці кошти направлять на закупівлю відповідного обладнання, яке допомагатиме військовим виконувати бойові завдання на фронті», – зазначає директор департаменту цивільного захисту ВМР Олег Парфілов.

Нагадаємо, що нещодавно міський голова Сергій Моргунов передав чергову партію допомоги військовослужбовцям одному із вінницьких підрозділів. До складу допомоги увійшло 5 тепловізорів, 10 коліматорних прицілів, 20 армійських термосів для їжі різної місткості та 10 квадрокоптерів «Mavic». Також до кожного безпілотника представники депутатського корпусу міської ради за власні кошти закупили пристрої для скидання вибухівки.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook