Вінничани, у складі української делегації, вивчали досвід Ізраїлю в безпекових питаннях

На початку грудня ізраїльська міжнародна платформа MUNIWORLD представила триденну програму, присвячену світовій стійкості, муніципальним інноваціям, міському плануванню та мобільності. У цій події взяла участь українська делегація, до якої увійшли вінничани. Серед іншого вони відвідали завод з виробництва кімнат безпеки та захисних споруд «RB DOORS». Такий досвід наразі дуже актуальний для нашої країни. Також було чимало зустрічей на тему інновацій у муніципальному управлінні. Обговорювали подальшу співпрацю Вінниці та нашого міста-побратима Бат Ям.

Мери та високопосадовці з провідних міст світу (близько 10 000 осіб) зібралися, щоб продемонструвати найкращі «smart city» рішення, обмінятися досвідом та обговорити ключові проблеми, що стоять перед сучасними містами. У цій події взяла участь і українська делегація, організована Торгово-промисловою палатою Ізраїль-Україна та Асоціацією міст України. У рамках свого візиту представники міських рад Одеси, Вінниці та Полтави відвідали офіційне відкриття у Тель-Авіві за участю Президента Держави Ізраїль, провели зустрічі з мерами ізраїльських міст, побували на прийомі у мера Єрусалиму та ознайомилися з інноваційними рішеннями ізраїльської столиці.

ТПП Ізраїль-Україна підготувала для делегатів окрему програму відвідування заводу виробництва кімнат безпеки та захисних споруд «RB DOORS» у місті Ашкелон. Вона включала в себе тур заводом і демонстрацію промислових потужностей. Також – обговорення ізраїльської моделі регулювання будівництва захисних споруд для забезпечення безпеки цивільного населення та інфраструктури.

Вінницю в українській делегації представляли заступниця міського голови Галина Якубович та директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

«Під час поїздки мали цікаві, змістовні та професійні зустрічі з питань інновацій у муніципальному управлінні. Провели зустріч з мером та управлінцями м. Бат Ям, міста-побратима Вінниці. Обговорили подальші кроки у співпраці наших територіальних громад. Також познайомились з практичним досвідом щодо створення «захисних кімнат – «мамадів» для забезпечення безпеки громадян. Відвідали завод у м. Ашкелон, який має 50 річний досвід виготовлення комплектуючих для таких захисних кімнат та просторів захисту. Це дуже актуально сьогодні для нашої країни», – повідомила Галина Якубович.

Довідка MUNIWORLD 2022 – частина міжнародної муніципальної інноваційної виставки та конференції MUNIEXPO, що проводиться Федерацією місцевих рад Ізраїлю у співпраці з ізраїльською столицею Єрусалимом.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook