У Вінницькому індустріальному парку розбудовують комунікації

Нові дороги – один із етапів масштабної розбудови інфраструктури Вінницького індустріального парку, який для міста є точкою промислового зростання. Про це у своєму акаунті в Фейсбук пише Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

“Активні роботи відновились на ділянці по вул.Проектній 12 а – зараз влаштовують земляне полотно під майбутню бетонну дорогу протяжністю 1 км. Товщина бетонного покриття сягатиме 22 см. Будуть також велодоріжки, тротуари та 47 сучасних ЛЕД-світильників”, – пише мер.

За його словами, розбудова інженерних комунікацій на цій території почалась минулого року.

“Проклали майже 7 км мереж водопроводу та каналізації по Немирівському шосе. Збудували майже 2,5 км ліній електропередач та трансформаторну підстанцію на 10кВ. Передбачена газифікація, облаштування зливової каналізації, будівництво насосних станцій водопостачання та водовідведення, а також паркінг”, – додає Сергій Моргунов.

Для інвесторів промисловий майданчик з підготовленою системою комунікацій набагато привабливіший. А місту потрібні нові інноваційні підприємства та робочі місця – це наш пріоритет.

“Сьогодні у Вінниці три промислових парки: на території одного з них вже працює підприємство з виробництва холодильного та морозильного обладнання «Green Cool», у межах другого – компанія «HEAD» збудує свій найбільший у світі завод по випуску спорядження для зимових видів спорту, третій – зацікавив вітчизняного інвестора, який планує налагодити виробництво лецитину. І ми налаштовані створити усі необхідні умови для залучення нових інвестицій, щоб бізнес почував себе комфортно у нашому індустріальному парку”, – пише мер.

Нагадаємо, Вінниця оновила обладнання кінотеатру “Родина” та здійснила ряд ремонтів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

930 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.