У Вінницьких ліцеях будуть встановлювати пам’ятні знаки на вшанування подвигу випускників, які загинули у російсько-українській війні

Вчора, 28 березня, на засіданні виконавчого комітету міської ради було ухвалено рішення щодо надання дозволу на проведення робіт з капітального ремонту елементів благоустрою у трьох вінницьких школах. Ці роботи передбачають встановлення пам’ятних знаків на вшанування подвигу їхніх випускників, які загинули, захищаючи Батьківщину на фронтах російсько-української війни.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Перші такі об’єкти з’являться біля Вінницьких ліцеїв №№13, 29, 32. Згодом місця пам’яті облаштують і біля інших навчальних закладів.

Пам’ятні знаки виготовлятимуться за ескізною ідеєю переможця Всеукраїнського бліц-конкурсу, яку слідом за журі підтримали і вінничани під час онлайн-голосування. Вони будуть типовими для усіх шкіл, а черговість їх встановлення залежатиме від ініціативи самих закладів.

«На жаль, війна триває, продовжуючи збирати криваву данину. Пам’ять про кожного Захисника та Захисницю, їхній подвиг і жертовність – повинна жити. Імена воїнів будуть закарбовані на меморіалі, який через дзеркальну поверхню закликатиме наших дітей зупинитися… Подивитися на себе сьогодні та замислитись над тим, чим можуть прислужитися Україні – завтра», – каже директор департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради Яків Маховський.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook