Стратегія 3.0: триває реєстрація на обговорення розвитку Вінницької міської ОТГ

У вівторок, 11 серпня, о 16:00 відбудеться експертне обговорення напряму стратегічного розвитку перспективної Вінницької міської ОТГ – «Як покращити екосистеми в міській та сільській місцевостях». Захід пройде в режимі ZOOM-конференції, тож усі бажаючі взяти участь в обговоренні мають попередньо зареєструватись, щоб отримати посилання на онлайн-зустріч. 

У Вінниці триває розробка проекту Стратегії розвитку Вінницької міської ОТГ до 2030 року. Цей новий документ має включати в себе пріоритети розвитку на наступні 10 років не лише Вінниці, а й сусідніх сіл, які відповідно до Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 травня 2020 р. №512-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Вінницької області» мають увійти до Вінницької об’єднаної територіально громади.

В рамках написання проекту Стратегії розвитку Вінницької міської ОТГ до 2030, яка має робочу назву «Вінниця 3.0», триває серія онлайн-зустрічей з фахівцями різних сфер та активними громадянами, де обговорюються пріоритетні напрями розвитку громад.  

Чергове таке обговорення з громадськістю відбудеться 11 серпня, і триватиме з 16:00 до 18:00. Обговорюватиметься тема «Як покращити екосистему в міській та сільській місцевостях». Під час дискусії обговорюватимуть такі питання:

  • Зміна клімату і місто: як зробити місто більш стійким та адаптивним до змін?
  • Чи реально створити зелений каркас Вінницької ОТГ? 
  • Як організувати публічні простори (в т.ч. в сільських громадах) ? Які інноваційні рішення можна було б розробити на місцевому рівні?
  • Малі річки та водні об’єкти як ресурс.
  • Повітря і ґрунти – яка зараз ситуація і де ми хочемо опинитися через 10 років?

Усі бажаючі долучитися до обговорення мають зареєструватися за посиланням.

Детальніше з переліком заходів та нормативною базою можна ознайомитись тут.

 Крім того усі активні громадяни та громадянки можуть надсилати свої пропозиції  щодо розвитку об’єднаної громади на наступні 10 років на електронну скриньку vmotg2030@vmr.com.ua

Нагадаємо, у Вінниці триває обговорення Стратегії 3.0 : цього разу обговорили цифрові трансформації, які можуть змінити життя громад.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

450 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.