Сергій Моргунов зустрівся з представниками Чеської Республіки

Цього тижня у Вінницю прибули представники Чеської Республіки з робочим візитом. Вінницький міський голова Сергій Моргунов зустрівся з Радником Міністра внутрішніх справ Чеської Республіки та Віце-президентом МГО “Міжнародна дипломатична місія публічної дипломатії” – Головою Представництва у Чеській Республіці, а також з представниками бізнесу Чеської Республіки, щоб обговорити подальшу співпрацю між нашою громадою та дружньою Чехією.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Під час зустрічі мова йшла про інвестиційні проєкти, які муніципалітет планує реалізувати для добробуту всієї громади.

Сергій Моргунов розповів про те, як повномасштабна війна вплинула на Вінницьку громаду: про інтеграцію внутрішньо переміщених осіб, процес релокації підприємств з інших регіонів, налагодження дружніх зв’язків з закордонними партнерами та ключові пріоритети міської ради, серед яких безпека та оборона, стійкість, турбота. Не оминули увагою і механізми, які впроваджує міська влада для того, щоб розвивалася економіка. Одним з успішних таких проєктів стали індустріальні парки, яких у Вінниці зареєстровано вже чотири. Саме на цих майданчиках розвивається промисловість – невід’ємна складова майбутнього розвитку всієї України.

“Говорили про співпрацю в частині розвитку економіки, екології та енергоефективності в громаді. Крім того, розповіли про наші плани залучити зовнішніх донорів до реалізації інвестиційних проєктів. Мета – практична: покращити життя громади. Наразі приділяємо чималу увагу промисловості та інноваціям, які зміцнять наші позиції у післявоєнній відбудові. Втім, маємо дбати і про доступну інфраструктуру, призначену для комфорту людей. Чеська Республіка стала надійним партнером України і ми вдячні нашим колегам за солідарність. Сподіваємося на плідну роботу надалі!” – сказав Сергій Моргунов.

Радник Міністра внутрішніх справ Чеської Республіки Ярослав Водни, Віце-президент МГО “Міжнародна дипломатична місія публічної дипломатії” – Голова Представництва у Чеській Республіці Володимир Космина та представники чеського бізнесу висловили свою підтримку Україні у боротьбі з ворогом і зазначили, що готові зробити внесок у розвиток нашої громади.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook