Секретарем Вінницької міської ради депутати одноголосно обрали Павла Яблонського

На установчій 1-й сесії 8 скликання Вінницької міської ради депутати ухвалили ряд організаційних та кадрових рішень. Одним з яких було обрання секретаря міської ради. Ним вдруге став Павло Яблонський.

Секретаря міської ради новообрані депутати обирали відповідно до регламенту шляхом таємного голосування. Міський голова Сергій Моргунов запропонував кандидатуру Павла Яблонського, який був секретарем міської ради під час попередньої каденції.

За його обрання на цю посаду проголосував 51 депутат – це усі присутні на першій сесії восьмого скликання. Павло Яблонський подякував міському голові за довіру та звернувся до колег: «Дякую всім за підтримку. Для мене це велика відповідальність. Перед нами є багато викликів, з якими ми маємо достойно впоратися. Найголовніше – ми маємо виправдати довіру і підтримку, яку нам висловили виборці. Ми маємо гідно пройти усі виклики, пов’язані з епідемією коронавірусу. Усе це можливо завдяки злагодженій і консолідованій роботі депутатського корпусу, завдяки єдиній монолітній команді. Я звертаюся до вас усіх з проханням не займатись політикою та популізмом. Ми маємо з першого дня нашої роботи відпрацьовувати мандат довіри, який нам надали мешканці нашого міста. Впевнений, ми всі з вами знайдемо спільну мову».

Міський голова Сергій Моргунов відзначив, що уже з першого дня можна побачити сконсолідовану роботу депутатського корпусу: «Сьогодні Павло Васильович побив мій рекорд, коли мене у 2010 році обирали секретарем міської ради. Я впевнений в тому, що Павло Васильович належним чином організує роботу депутатського корпусу, взаємодію з виконавчим комітетом. І ми всі разом будемо працювати над тим, щоб територіальна громада міста Вінниці динамічно розвивалася».

Секретарем Вінницької міської ради депутати одноголосно обрали Павла Яблонського

Також під час установчої сесії директор Центру історії Вінниці Олександр Федоришен розповів новообраним депутатам про традиції самоврядування Вінниці. Зокрема, представив клейноди Вінницького міського голови та пояснив їхню символіку. Один із атрибутів – колар. Це масивний декоративний ланцюг з підвіскою – знаком Вінницького міського голови, що носиться на шиї. Також серед клейнодів – гербова печатка та ключ міста Вінниці, який ще з доби Середньовіччя є традиційним європейським символом очільника міста – хранителя ключа від міської брами.

Нагадаємо, Перша сесія Вінницької міськради 8 скликання – Сергій Моргунов озвучив першочергові завдання

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

470 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.