Вінничан закликають подавати ідеї для туристичного розвитку рідного міста

У Вінниці оголосили збір проектних ідей, спрямованих на розвиток туристичного потенціалу міста. Проектні ідеї Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міськради прийматиме до 12 січня. Найкращі з них обіцяють включити до стратегії розвитку туризму Вінниці.

“Із липня 2019 року Вінницька міська рада разом із представниками музеїв, готельного, ресторанного, туристичного бізнесу та громадськості за підтримки проєкту “Партнерство для розвитку міст” (ПРОМІС/PLEDDG) активно працюють над розробкою стратегії розвитку туризму Вінниці до 2030 року. У результаті чотирьох зустрічей робочих груп сформовано SWOT-аналіз і дерево цілей майбутньої туристичної Вінниці. Для того щоб максимально врахувати думки містян, які не залучені до розробки туристичної стратегії, але мають ідеї щодо розвитку туризму в нашому місті, оголошено відкритий набір проектних ідей”, – читаємо в повідомленні.

Якщо маєте ідеї, як підвищити туристичний потенціал Вінниці, знаєте, чого саме не вистачає туристам у Вінниці та як зробити її туристично привабливою, а головне — готові долучатися до змін, заповнюйте форму.

У Департаменті звертають увагу, що це не ґрантовий конкурс.

“Ми не гарантуємо фінансування проектів, що подаються. Але найкращі ідеї (за визначенням експертів) увійдуть до туристичної стратегії Вінниці. Проектні ідеї можна готувати у чотирьох стратегічних напрямах: формування туристичних продуктів для різних цільових груп, розвиток інфраструктури туризму; підвищення якості послуг, кадрового забезпечення та комунікацій в туризмі; маркетинг і промоція. Джерелами фінансування можуть бути кошти місцевого та державного бюджетів, а також залучених ґрантів, фондів та інвесторів”, – йдеться у повідомленні.

Завершиться прийом проектних ідей туристичним хакатоном “TourMIX: заміксуй туризм у Вінниці”.
“Ви зможете допрацювати свої ідеї з менторами, знайти команду або підсилити наявну фахівцями”, – додають організатори.

Детальна інформація про хакатон і дата його проведення будуть оголошені незабаром.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook