Обрали склад та голів постійних комісій Вінницької міської ради 8 скликання

Під час першої установчої сесії міської ради восьмого скликання депутати затвердили склад постійних комісій міської ради та обрали їх голів. Кількість комісій не змінилась, їх, як і в минулій каденції міськради, – сім. Щодо голів постійних комісій, то тепер три з семи комісій очолюють жінки.

Уже вдруге головою комісії стала Антоніна Іващук, яка очолила комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. Світлана Ярова стала головою комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. А комісію з питань законності, депутатської діяльності і етики очолила Світлана Василюк.

Головою комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг обрано Василя Павлюка, з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності – Петра Бабія.

Постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту очолив Володимир Малінін. А головою комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення став Віктор Мацера.

Ще одним рішенням 1-ї сесії 8 скликання депутати затвердили Положення про постійні комісії міської ради.

Довідка:

Основним завданням постійної комісії є попередній розгляд проектів рішень, що виносяться на розгляд міської ради. За результатами вивчення і розгляду питань постійна комісія готує висновки і рекомендації.

Нагадаємо, Секретарем Вінницької міської ради депутати одноголосно обрали Павла Яблонського

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1220 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.