Майже 300 підприємств переїхало у Вінницю

Переїзд підприємств з  небезпечних регіонів які працюють у різних галузях економічної діяльності у Вінницю триває. Від початку повномасштабного вторгнення, станом на перше березня 2023 року, у місті офіційно зареєструвалися вже 278 суб’єктів господарювання.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Також, 12 підприємств переїхало у Вінницю протягом лютого

“Завдяки новоприбулому бізнесу у громаді створено 1468 робочих місць станом на початок березня, 38 з них з’явилися в лютому. Вінничани та люди з числа ВПО знайшли собі роботу в таких сферах, як торгівля, переробна промисловість, логістика, нерухомість, комп’ютерне програмування тощо”, — розповідає він.

Андрій Очеретний переконаний, що для продовження оборони та зміцнення економіки бізнес повинен працювати навіть в умовах війни там, де це можливо.

“За рахунок цього бюджет наповнюється податками. Відтак, забезпечення ефективної організації роботи підприємств, котрі переводять свої виробничі потужності вимагають особливої уваги та підтримки з боку місцевої влади. Вінниця була, є і буде гідним майданчиком для роботи бізнесу!”, — наголосив Андрій Очеретний.

підприємства переїхали

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook