Герб Вінниці з'явиться на шевронах Нацгвардії

Військова частина 3008 Нацгвардії України звернулася до виконавчого комітету Вінницької міськради, аби отримати дозвіл на використання малого герба Вінниці на своїх шевронах. Виконком підтримав цю ініціативу.

«Вінницька військова частина 3008 Національної гвардії України дислокується у місті Вінниця. А малий герб є офіційним символом міста. Тому без вагань вирішили зобразити малий герб на нарукавному шевроні. Адже на малому гербу зображено дві схрещенні шаблі, які символізують прикордонне розташування Вінниці, на жителів якої було покладено обов’язок охорони міста та краю», – каже прес-секретар військової частини 3008 Анна Лазуренко.

Вона нагадала, що до обов’язків Нацгвардії теж покладено функція – забезпечувати захист та охорону життя прав, свобод і законних інтересів громадян.

“Відтепер у військовослужбовців буде два нарукавних знаки. На лівому плечі – шеврон Національної гвардії у вигляді золотистої променистої восьмикінцевої зірки, зверху якої розміщено гренаду з полум’ям, на правому – іменний нарукавний знак військової частини 3008 у вигляді малого гербу Вінниці з поєднанням елементів символіки Національної гвардії України. Ми з гордістю будемо носити шеврон, який відображає нашу приналежність до вінницького краю», – додала Анна Лазуренко.

Нагадаємо, Вінницький завод презентував нові заправники для літаків Нацгвардії.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook