Брифінг вінницького міського голови щодо ситуації із коронавірусом

19 червня відбувся традиційний брифінг міського голови Сергія Моргунова, який розповів про ситуацію із захворюваністю серед мешканців Вінниці. А також зупинився на інших важливих для міста питаннях.

Сергій Моргунов говорить, що випадки інфікування коронавірусом створюють вкрай напружену ситуацію. Лише за останній тиждень зареєстрували 183 лабораторно-підтверджених випадки інфікування. Міський голова пояснює, що за нормативним показником, рівень інфікування не має сягати 44 %. За його словами, з такою динамікою захворювання на COVID-19 незабаром можуть знову посилити карантинні заходи.

За його словами, за останній тиждень від коронавірусу померли три пацієнти, тобто у місті зареєстрували 14 летальних випадки. Разом з тим 581 людина одужала, з них 56 дітей і 120 медпрацівників.

-Станом на сьогодні хворіє 327 вінничан, зокрема 27 дітей. У реанімаційному відділенні Вінницької міської клінічної лікарні №1 перебуває 9 пацієнтів, з них шестеро «ковідних» у стабільно важкому стані. Всі вони перебувають на «сіпапах». У реанімаційному відділенні Вінницької районної лікарні у важкому стані лежить одна вінничанка, – сказав він.

Стаціонарно лікуються 84 пацієнти, а в амбулаторних умовах  255 людей. Під спостереженням сімейних лікарів перебуває 866 вінничан. У місті й надалі продовжують працювати 16 мобільних бригад 5 центрів медичної первинно-санітарної допомоги. З третього квітня вони здійснили 5671 виїзд до пацієнтів і відібрали 11 300 зразків для ПЛР-тестів.

Сергій Моргунов підкреслює, що у Вінниці чекають на рішення щодо посилення карантину.

-Відповідно до постанови уряду від 20 травня за №392, послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону за рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації. Зараз ми очікуємо на відповідне рішення щодо посилення карантину в тих чи інших напрямках життєдіяльності Вінницької області і Вінниці зокрема, – наголосив він.

Брифінг щодо ситуації із коронавірусом у Вінниці 19.06.2020

Опубліковано Сергієм Моргуновим Пʼятниця, 19 червня 2020 р.

Нагадаємо, брифінг вінницького міського голови щодо ситуації із коронавірусом.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook