Брифінг вінницького міського голови щодо ситуації із коронавірусом

5 червня відбувся традиційний брифінг міського голови Сергія Моргунова, який розповів про ситуацію із захворюваністю серед мешканців Вінниці. А також зупинився на інших важливих для міста питаннях.

Сергій Моргунов зазначив, що з початку епідемії у Вінниці зареєстрували 642 лабораторно підтверджених випадки інфікування коронавірусом. З них 59 випадків виявили у дітей (9%). Станом на 5 червня  410 вінничан одужали, з них 36 дітей та 110 медпрацівників. Наразі на стаціонарному лікуванні в медичних закладах перебувають 47 осіб.

– На превеликий жаль, у нас є дев’ять летальних випадків від COVID-19: вчора помер чоловік. Наразі хворіють 223 вінничанина, в т.ч., 23 дитини. У реанімаційному відділенні Першої міської клінічної лікарні лежать сім пацієнтів. Шестеро з них з коронавірусом у стабільно важкому стані, а один пацієнт з підозрою на COVID-19. Всі вони перебувають на «сіпапах», – розповів Сергій Моргунов.

У реанімаційному відділенні Вінницької районної лікарні у важкому стані лежать  два пацієнти з COVID-19, один з них підключений до апарату штучної вентиляції легень.

-Амбулаторно вдома лікується 176 пацієнтів, а під спостереженням сімейних лікарів перебуває 669 осіб. В місті продовжують працювати 16 мобільних груп і з третього квітня вони здійснили 4326 виїздів і відібрали 8610 зразків біоматеріалів для ПЛР-тестування.

Міський голова підкреслив, що наразі ситуація у місті виглядає не дуже оптимістично, а тому потрібно продовжувати дотримуватися правил карантину: використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватися соціальної дистанції.

Нагадаємо, брифінг вінницького міського голови щодо ситуації із коронавірусом.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook