Відступ з Херсона послабив можливості росії проводити масштабні операції

Відступ росії із західного берега річки Дніпро на Херсонщині обмежив потенціал росії відновити ефективні широкомасштабні наземні операції. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

У відомстві зазначили, що відступ росіян минулого місяця надав ЗСУ можливість завдати ударів по додаткових російських матеріально-технічних вузлах і лініях зв’язку і ця загроза, швидше за все, спонукала російських логістів перенести вузли постачання, включно з залізничними пунктами перевалки, далі на південь і схід.

російським підрозділам логістики потрібно буде виконувати додаткові трудомісткі завантаження та розвантаження із залізниці на автомобільний транспорт, а дороги згодом залишатимуться вразливими для української артилерії, заявили у британській розвідці.

“Дефіцит боєприпасів у росії (посилений цими проблемами з матеріально-технічним забезпеченням) є, ймовірно, одним із головних чинників, які зараз обмежують потенціал росії відновити ефективні широкомасштабні наземні операції”, — вважають у британській розвідці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook