Мирні переговори можуть призвести до “зростання апетитів” Росії — Подоляк

У разі, якщо Україна в нинішніх умовах погодиться на переговори з Росією, та намагатиметься закріпити за собою українські території, окуповані після 24 лютого.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі іспанському виданню El País.

“Для України вкрай важливо закріпити за собою повернені під контроль території. Для України дискусія в цих умовах неможлива. Якщо переговори відбудуться сьогодні, Росія захоче закріпити за собою окуповані території, Херсонську, Запорізьку, Донецьку, Луганську області. Це означатиме, що апетити Росії зростуть, і за певний час ми отримаємо продовження війни”, — заявив посадовець.

За його словами, відтак агресивність Росії лише зростатиме.

“Європа дорого заплатить за це падінням якості життя. Якщо Європа хоче відновити довоєнну Україну, необхідно, щоб ми тактично вигнали Росію з її території та щоб вона трансформувала свою нинішню агресивну політичну систему. Тільки тоді Європа зможе повернутися до мирного життя”, — зазначив політик.

Якщо ж після вторгнення Росії до України залишиться будь-який осередок напруження, війна не закінчиться, і Москва влаштовуватиме провокації на інших територіях.

“Якщо Росія не програє, вона продовжуватиме провокувати Європу в таких анклавах, як Придністров’я, Грузія та Північний Казахстан”, — підсумував Подоляк.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook