Мешканці однієї з багатоповерхівок Вінниці перерахували 50 тис. грн на підтримку Збройних Сил України

50 тисяч гривень віддали на армію мешканці одного з багатоквартирних будинків, який розташований на вулиці Брацлавській. Ці гроші вінничани планували витратити на заміну вікон у під’їздах у своїй висотці. 29 березня вони перерахували гроші на потреби Збройних Сил України.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну підтримку Збройним Силам України надають усі небайдужі: волонтери, звичайні люди й навіть пенсіонери та діти. 29 березня 50 тисяч гривень передали мешканці багатоповерхівки, що на Замості, на потреби української армії. До початку війни вони планували за ці гроші замінити вікна у під’їздах.

«На рахунку нашого будинку були зекономлені гроші, для нас це значна сума – 50 тисяч гривень. За ці кошти ми планували замінити вікна, але розуміємо, що зараз це питання не на часі. Порадившись, вирішили передати їх для наших захисників. В нашому будинку 156 квартир, ми обійшли усіх сусідів, і в жодній квартирі нам не відмовили. Люди підтримали таку ініціативу. А вікна ми ще встигнемо замінити після перемоги. Нині головне – підтримати тих, хто нас захищає», – розповідає уповноважена по будинку Ганна.

Гроші для Збройних Сил України люди перерахували 29 березня.

Нагадаємо, на початку березня 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ передали мешканці ще однієї висотки. Вони планували витратити гроші на заміну системи електропостачання.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook