“Лінія фронту в Україні перетворилася на артилерійську дуель” — Зеленський в інтерв’ю CBS

Лінія фронту в Україні перетворилася на артилерійську дуель, де росіяни і українці випускають по 40 000 снарядів на день. Війна з використанням безпілотників також сповільнила прогрес українського контрнаступу.

Про це президент України Володимир Зеленський сказав інтерв’ю програмі “60 хвилин” Скотта Пеллі на американському телеканалі CBS.

Коментуючи повільний прогрес у контрнаступі Зеленський сказав: “Це складна ситуація. Я буду з вами абсолютно відвертим. У нас є ініціатива. Це плюс. Ми зупинили російський наступ і перейшли в контрнаступ. І незважаючи на це, він не дуже швидкий. Важливо, що ми щодня просуваємося вперед і звільняємо території”.

За словами президента, Україні потрібно звільнити свою територію якомога більше і просуватися вперед, навіть якщо йдеться про невеликі відстані.

“Ми не повинні давати путіну перепочинку”, — сказав Зеленський.

Він додав, що Україна використовує зброю партнерів лише на території України.

Відповідаючи на запитання про мету численних атак рф на невійськові об’єкти Зеленський сказав, що, вбиваючи цивільних, президент рф намагається зламати українців.

“І обираючи цивільні цілі, путін хотів досягти саме цього — зламати (нас — ред.). Цій людині, яка пройшла свій шлях з такими кривавими діями, з усім, що вона говорила, не можна довіряти. Такій людині не можна довіряти, тому що вона вже давно не є людиною”, — сказав Зеленський.

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю також сказав, що у війні в Україні на карту поставлено світовий порядок.

“Якщо Україна впаде, що буде через десять років? Просто подумайте про це. Якщо (росіяни  ред) дійдуть до Польщі, що далі? Третя світова війна? Ми захищаємо цінності всього світу. І саме український народ платить за це найвищу ціну. Ми дійсно боремося за нашу свободу, ми вмираємо. Ми не вигадка, ми не книжка. Ми реально боремося з ядерною державою, яка загрожує знищити світ”, — сказав Зеленський Скотту Пеллі.

Цього тижня Зеленський має поїхати до США, щоб виступити на Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй та відвідати Білий дім і Конгрес, відзначає CBS.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook