Дмитро Кулеба назвав п’ять поразок путіна в Україні

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що перемога України над зимовим терором рф стала п’ятою великою поразкою президента володимира путіна у війні. Про це Місто дізналось, з фейсбук сторінки Дмитра Кулеби.

“1 березня 2023 року путін зазнав п’ятої великої поразки з дня повномасштабного вторгнення – Україна перемогла його зимовий терор. Ми вистояли найважчу у своїй історії зиму. Нам було холодно і темно, але ми були незламні. Міністр додав, що “переміг і ЄС, який усупереч московському реготу також не замерз без російського газу”, — написав міністр.

Кулеба зазначив, що разом з Україною переміг і Євросоюз, який “всупереч московському реготу також не замерз без російського газу”.

“росії — одна порада: задихніться своїм газом і подавіться своїми ракетами”, — написав Дмитро Кулеба.

Глава МЗС назвав інші поразки Путіна в Україні.

“Перша поразка була тоді, коли ми з перших хвилин наступу не дали путіну паралізувати нас страхом. Друга — коли україніці зірвали план російського бліцкригу. Україна не впала ані за три дні, ані за сім, ані за місяць, ані за рік. І ніколи не впаде”, — зазначив міністр.

Третьою Кулеба назвав поразку росії на дипломатичному фронті.

“Третьої поразки ми завдали рф на дипломатичному фронті: світова коаліція за Україну, резолюції, ізоляція, потоки зброї, санкцій, енергетичної, фінансової та гуманітарної допомоги Україні”, — написав він.

Четверта поразка, за словами міністра, втрата росією великої частини окупованих територій України внаслідок ефективних дій та контрнаступів ЗСУ і решти Сил оборони.

“До остаточної перемоги ще важкий шлях. Але ми з вами вже знаємо як перемагати. Маємо щодня працювати на неї та вірити в Україну”, — наголосив Кулеба.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook