Бої під Києвом та на Харківщині, знищений Тростянець. Як минула ніч в Україні

Ніч на 4 березня у більшості областей України минула спокійно, водночас тяжка ситуація складається на Сумщині, Харківщині та у Маріуполі.

Про це повідомляється у ранковому зведенні ОДА.

“Станом на ранок четвертого березня відносно спокійно ніч минула в більшості областей: в Рівненській, Чернівецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Полтавській, Житомирській, Львівській, Дніпропетровській, Вінницькій, Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській областях, на Волині, на Кіровоградщині”, — йдеться у повідомленні.

При цьому на Луганщині російські війська продовжують обстрілювати Сєвєродонецьк.

“Потужні обстріли Сєвєродонецька, місто без газу та частково без води. У селищах- передмістях — пожежі”, — розповіли у зведенні.

Також тривають обстріли всієї Донецької області, складна ситуація залишається в Маріуполі, місто без зв’язку.

Критична ситуація також складається на Сумщині.

“Охтирський район — пекло. Знищений Тростянець”, — зазначається у повідомленні.

У Херсоні було зафіксовано два вибухи в центрі міста та на околиці.

“За попередніми даними, — спрацювала українська авіація. Місто готується до провокацій з боку росіян та вкидів”, — зазначили в ОДА.

У Миколаївській області зосереджено багато ворожої техніки, за місто Вознесенськ тривали бої. Водночас у самому Миколаєві було відносно тихо.

У Харкові ніч минула без обстрілів, в області при цьому тривають бої.

У Запорізькій області також склалася напружена ситуація.

“Окупаційні війська будують оборонні споруди, грабують підприємців і населення. Вночі був бій у м. Енергодар. Внаслідок попадання снаряду загорівся один з корпусів учбово-тренувального блоку Запорізької АЕС. На даний момент пожежу, що сталась на площі 2000 квадратних метрів, ліквідовано. Обласний центр — спокійно”, — зазначається у повідомленні.

На Чернігівщині вночі пролунали три повітряні тривоги по області та по місту. На околицях міста тривають бої.

У Київській області напружена ситуація у Бучанському районі. Бойові дії точаться під Макаровим, місто постійно перебуває під обстрілом. У Бучі, Ірпені, Гостомелі вночі велися бої.

“За ситуацією в нашій країні спостерігає багато представників іноземних ЗМІ. Важливо, щоб увесь світ знав про злочини росіян! Президент України Володимир Зеленський, який продовжує працювати в Україні, третього березня зустрівся з іноземними журналістами. Наразі регіони й міста України — у фокусі уваги міжнародних медіа. Велика кількість іноземних ЗМІ публікує правду”, — йдеться у повідомленні.

Як нагадали в ОДА, головним завданням України є те, щоб правду про російські злочини знали в усіх країнах, в тому числі в Росії.

“Багатьом областям терміново потрібні гуманітарні коридори. Саме про спільне забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації мирного населення, а також для доставки медикаментів і продуктів до місць найзапекліших боїв було досягнуто домовленостей із росіянами третього березня”, — зазначили в ОДА.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook