Європейські звитяги тхеквондистів

25 нагород здобули українські тхеквондисти на дитячо-юнацькому чемпіонаті Європи у німецькому Зіндельфінгені. Дві нагороди у скарбничку збірної принесли вінничани.

Восьмирічна Софія Кучер стала бронзовою призеркою першості. Її ровесник Матвій Пасічник посів друге місце. Він провів чотири непростих поєдинки, поступившись лише в останньому із них.
Вік учасників чемпіонату не перевищував 11 років. Щоб унеможливити травми маленьких бійців, на чемпіонаті Європи використовували шоломи із прозорим забралом і захисні жилети на тіло.

• Наші вихованці виступали і на попередній європейській першості. Тоді в нашому активі були золота і срібні нагороди. Цьогоріч на турнірі було 450 спортсменів, майже із 20 країн. А відтак конкуренція була дуже високою, – розповів тренер вінничан, голова СК “Акула” Михайло Галаган.
  • За словами голови обласної федерації тхеквондо (олімпійська версія ВТФ) Аліни Новинюк, вже за місяць вінницькі прихильники корейського бойового стилю матимуть змогу взяти участь у міжнародних зборах у Чернівцях. На них прибудуть 230 спортсменів із семи країн, у тому числі зі США.
  • Я беру безпосередню участь в організації цих зборів, – каже Аліна. – На жаль, у Вінниці поки що немає умов для проведення подібного заходу. Збори – це велике тренування, але в нашому випадку до нього будуть залучені представники Всесвітньої асоціації тхеквондо (ВТФ), тобто одні з найкращих у нашій справі.
  • Аліна Новинюк додала, що проходять змагання і у Вінниці. Зокрема, 28 грудня в обласному центрі відбудеться першість Вінниччини з показових виступів спортсменів, або інакше з пумсе.