Як правильно вести сімейний бюджет в умовах війни в Україні

Криза в країні, викликана повномасштабним вторгненням, змусила багатьох українців економити на всьому. Але утиск себе та близьких навіть у маленьких радощах може негативно позначитися на емоційному стані через втрачене почуття стабільності. Втрата роботи, вимушений переїзд та оренда житла на тлі зниженої прибутковості посилюють відчуття безвиході. Якщо не вдається оптимізувати сімейний бюджет, а список витрат суттєво перевищує дохід, завжди можна отримати кредит онлайн на карту 24/7.

Користуватися послугами сервісу може бути навіть корисно, особливо коли терміново знадобилися гроші, і немає іншого виходу. Так ви зможете повернути собі позитивний настрій, дозволити побалувати своїх рідних, покращити якість життя. Сума, яку видає мікрофінансова організація Кача, не така велика, щоб не зуміти її повернути, але достатня для покупки приємних дрібниць, або щоб дожити до зарплати. Вам не доведеться багато переплачувати, тому бюджет після виплати кредиту не постраждає.

                                  Плануємо сімейний бюджет грамотно

Захистити себе від фінансових негараздів можливо, якщо враховувати надзвичайні умови, вести облік витрат. Але що робити, якщо виникла непередбачена ситуація та гроші відкладені на повсякденні витрати, знадобилися для інших цілей? Зламався телефон і його потрібно відремонтувати, запросили на весілля чи ювілей і треба купити подарунок, побачили сукню своєї мрії, необхідно сплатити за лікування чи операцію – можна назвати масу причин, коли єдиним доступним варіантом стає кредит без відмов. Оформивши позику, ви отримуєте на руки певну суму, якою вільні розпоряджатися на свій розсуд. Але не забувайте, що гроші потрібно повернути до обумовленого терміну, заплативши не лише повну суму, а й відсотки на її використання.

Тому, збираючись оформити мікрокредит, зважайте на свої фінансові можливості, не допускаючи появи заборгованості. Відсутність прострочення дозволить вам надалі за необхідності успішно звертатися до МФО, роблячи заявку на велику суму. До того ж якщо немає заборгованості, вона не продовжуватиме накопичуватися і досягатиме непіднімних для вас розмірів, що негативно позначиться на сімейному бюджеті. Не обов’язково обмежувати себе, особливо у важкі часи. Можна просто оптимізувати витрати та робити такі покупки, які не підірвуть бюджет сім’ї.

                Розв’язуємо тимчасові проблеми за допомогою кредитування

Швидкий кредит – це взяті гроші в борг, які допоможуть впоратися з фінансовими труднощами, що виникли. Переваги мікропозики в тому, що для нього не потрібно відповідати жорстким вимогам. Не обов’язково бути офіційно працевлаштованим, аби гарантовано отримати кредит. МФО Кача гроші схвалює його також студентам, пенсіонерам, військовослужбовцям, безробітним. Умови оформлення прості, без потреби збирати зайві документи. Достатньо бути повнолітнім громадянином України, що підтверджується паспортом, мати активну банківську картку, код платника податків, інтернет та мобільний телефон.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook