Внаслідок бойових дій та через негоду в Україні знеструмлено 442 населених пункти

Наразі електроенергії, виробленої українськими електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення енергопостачання споживачів. Електростанції все ще відновлюються після торішніх російських атак. Водночас дефіциту протягом дня не прогнозується. Сьогодні 19 січня Україна імпортує електроенергію з Польщі, Словаччини, Румунії та Молдови загальним обсягом 6836 МВт-год з максимальною потужністю в години вечірнього максимуму до 894 МВт. Експорт електрики не здійснюється.

Про це повідомили у пресслужбі “Укренерго”.

“Протягом доби в роботу після аварійного ремонту повернувся 1 блок теплової електростанції, але й 2 енергоблоки ТЕС були виведені для проведення ремонтних робіт. Гідроелектростанції знизили генерацію електроенергії, оскільки їхні ресурси потребують поповнення. Хмарність також впливає на зниження роботи сонячних електростанцій”, — йдеться у повідомленні.

У компанії додали, що пропускна здатність високовольтних мереж “Укренерго” – достатня для покриття наявного попиту.

Станом на ранок через негоду залишаються знеструмленими 55 населених пунктів. Переважна більшість – в Кіровоградській області, деякі з них – понад добу. Також через негоду є знеструмлення в Сумській та Чернігівській областях. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням енергоживлення.

“Через інші технічні причини та бойові дії знеструмлено 387 населених пунктів. Є знеструмлені споживачі в Дніпровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових”, — йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook