Вінницьку ЦРКЛ передадуть на баланс міста: все залишиться без змін

Вінницьку центральну районну клінічну лікарню невдовзі передадуть на баланс Вінницької ОТГ. Відомо, що весь штат медпрацівників буде збережено, а пацієнти з інших ОТГ зможуть як раніше отримати медичні послуги.

Крім цього, Вінницька центральна районна клінічна лікарня повністю зберігає свій статус. Зокрема, лікарі та медсестри стаціонарів, які працюють з пацієнтами, хворими на COVID-19, будуть отримувати щомісячні  муніципальні надбавки у розмірі від 8 тисяч до 15 тисяч гривень. Таке рішення ухвалили депутати міськради на позачерговій сесії 9 жовтня.

До того ж, заробітні плати (в залежності від пакету медичних послуг) будуть фінансуватися із держбюджету. А місцеве самоврядування відповідатиме за утримання, комунальні послуги, ліки, що передбачені протоколом ковідних хворих та інші поточні видатки. Відомо, що картки пацієнта залишаться, міська рада додасть лише електронний облік.

Зазначимо, що процес передачі відбувається в рамках реформи децентралізації, де районні ради мають здійснити передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст у власність територіальних громад.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3930 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.