Вінницька поліцейська здобула першість у IBF European Open Championship 2024 в Нідерландах

У місті Альмере відбулися змагання з рукопашного бою, в яких взяли участь понад 200 спортсменів із Німеччини, Бельгії, Нідерландів, України, Польщі, Угорщини, Узбекистану, Казахстану, Чехії, Данії, Франції, Великої Британії, Швейцарії та Туреччини. Серед учасників української збірної – слідча слідчого управління Юлія Максименко.

Про це повідомили у Нацполіції області.

Поліцейська неодноразово представляла поліцію Вінниччини у складі збірної обласної федерації рукопашного бою, на її рахунку десятки перемог й призові місця в європейських та світових чемпіонатах. На змаганнях в Нідерландах вона вкотре продемонструвала свій високий рівень підготовки та прагнення до перемоги, здобуваючи нагороди на всіх етапах. В особистих поєдинках Юлія посіла перше місце, і в командних, за кубок Європи у складі жіночої збірної України, – також здобула першість, – йдеться у повідомленні.

Спортсмени, котрі виступають під синьо-жовтим прапором, продовжують перемагати та показувати високі результати на міжнародній арені, завдяки чому український гімн все частіше звучить у різних куточках світу. Це є великим елементом мотивації для українців і невід’ємною частиною гордості нашої Батьківщини, частиною нашої загальної великої Перемоги.

Це очевидний стимул для мене особисто продовжувати підкорювати нові вершини, – розповідає слідча.

З 2017 року Юлія Максименко – член збірної команди України з рукопашного бою, майстер спорту України, бронзова призерка всесвітніх ігор і цьогоріч виграла чемпіонат України та кубок України. 25-річна поліцейська вже три роки працює в слідчому підрозділі у відділі розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості, і їй вдається бути успішною як на роботі, так і в силовому виді спорту, в якому дівчина ще з 12 років.