В iOS та Android можуть з’явитися нові українські емоджі

Діджитал-агентство Hexagon Agency створили колоритні українські емоджі, серед яких дуля, тризуб, булава, борщ, козак, вишиванка та рушник.

Hexagon Agency – це група ентузіастів та некомерційна організація з Кремнієвої долини. Вони збирають ідеї для емодзі з різних джерел та реалізують їх на всіх відомих платформах, включаючи Android та iOS.

“Ми вважаємо, що українська культура та цінності заслуговують на подання у цифровому лексиконі. Тому ми зробили emoji з традиційними символами національної ідентичності та подали їх відповідальним за їх реалізацію”, – зазначили розробники.

До жовтня емоджі мають бути затверджені Unicode Emoji Subcommittee і після цього вони стануть доступними з наступними оновленнями мобільних ОС iOS та Android.

“Нові емодзи – реакція на соціокультурні зміни. Ці маленькі піктограми стали більш інклюзивними і представляють важливі для багатьох образи: ми бачили прапор-райдугу, вагітних чоловіків, шкіру різних кольорів, релігійні символи тощо. Розуміючи роль війни, її вплив та реакції на неї, можна припустити, що місце для чогось українського, крім прапора, є і в наступній версії емодзі”, – йдеться у заяві Hexagon Agency.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook