Уже 11 тисяч “Пунктів незламності” відкриті по Україні

В Україні станом на 20 листопада діють 10 945 “Пунктів незламності”, ще 2356 створені та готові до відкриття.

Про це 20 листопада заявило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Цифри оголосили під час засідання Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи “Пунктів незламності”. Там звітували обласні військові адміністрації, ДСНС, Нацполіція та “Укрзалізниця”.

Водночас за інформацією з регіонів, станом на середину листопада 2023 року вже створено 13 301 “Пункт незламності”. Це майже на 1200 більше від запланованої кількості.

“Сьогодні в регіонах триває активна робота з підготовки до зими, і одним із важливих питань такої підготовки є забезпечення безперебійної роботи «Пунктів незламності» в осінньо-зимовий період. Враховуючи можливі загрози, громади мають бути готові до реагування на довготривалі виклики”, — сказав на засіданні міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

На зустрічі штабу обговорювали зокрема нагальні завдання для дооблаштування пунктів. Потрібно дозабезпечити їх генераторами, паливом до них та додатковими засобами опалення; у них має бути інтернет, а ще пункти мають відображатися на єдиній мапі в “Дії”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook