У Вінниці відбувся третій Всеукраїнський діалог «Громади – ветеранам»: про що говорили

У Вінниці відбувся третій Всеукраїнський діалог «Громади – ветеранам».

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Громади – ветеранам» – це відкрите спілкування між ветеранською спільнотою, громадськими організаціями та представниками різних органів влади. Такі заходи дають можливість краще зрозуміти потреби та проблеми ветеранів, а також напрацьовувати шляхи їхнього вирішення. Це важливо для розробки та реалізації ефективних політик підтримки ветеранів.

«Насправді цими питаннями Вінниця почала займатися ще з 2014 року. Ми орієнтувалися на запити людей. І натепер маємо низку програм для підтримки ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин. І вони показують свою ефективність», – пише очільник громади.

В подальшому кількість Захисників та Захисниць, які повертатимуться від військового до цивільного життя буде збільшуватися. І їхні запити можуть змінюватися.

«Тому важливо проводити такі дискусії – за що окрема вдячність організаторам. Громадам важливо обмінюватися своїми практиками та напрацюваннями. А органам державної влади – чути ці запити, вчасно на них реагувати. Так ми матимемо єдину рамку, яка дозволить ефективно працювати із запитами тих людей, які стали на захист держави й щодня ризикують життям заради вільної та незалежної України», – підкреслив Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook