У Вінниці обрали співголову Ради підприємців при міському голові

Сьогодні, 14 квітня, у Вінницькій міській раді відбулося 1-ше установче засідання Ради підприємців при міському голові в оновленому складі. До неї увійшли представники різних сфер бізнесу: харчової промисловості, гостинності, медичних послуг, промисловості, інформаційних технологій, будівництва, торгівлі, бізнес-асоціацій й спілок підприємців та інших.

Співголовою Ради підприємців за пропозицією самих представників вінницького бізнес-середовища обрали директора ТОВ «Зодчий» Тараса Ковальчука, про це повідомляється на фейсбук-сторінці Вінницької міськради.

«У 2009 році була утворена Рада підприємців при міському голові. Попередній склад Ради достатньо ефективно попрацював з точки зору інвестиційної привабливості, активізації підприємницької діяльності, у формуванні рішень, які пов’язані перш за все з економікою міста, – таких рішень було прийнято близько двадцяти. Крім того, брали участь у розробці Маркетингової стратегії, Концепції інтегрованого розвитку міста Вінниці до 2030 року, у формуванні Стратегії «Вінниця 3.0». Враховуючи всі виклики сьогодення і нашу загальну політику щодо активізації бізнесу у Вінниці та залучення інвестицій – виникла необхідність переформатувати безпосередньо саму Раду і оновити її склад, адже життя не стоїть на місці», – зазначив на засіданні міський голова Сергій Моргунов.

Заступник міського голови Андрій Очеретний додав, що попередній склад Ради підприємців ефективно працював дванадцять років. І цей дорадчий орган – дієвий механізм, який дозволяє бізнесу бути присутній у всіх процесах міста Вінниці. А у новий склад Ради увійшли представники мікро-, малого та середнього бізнесу, великих промислових підприємств. І важливо, що представлені практично всі галузі економіки Вінницької громади: «Це бізнес, який пов’язаний зі сферою послуг, медициною, торгівлею, будівництвом, промисловим виробництвом, виконанням будівельно-монтажних робіт, електропостачанням», – говорить Андрій Очеретний.

Очільник міста Сергій Моргунов розповів новим членам Ради підприємців про своє бачення першочергових пріоритетів щодо розвитку економіки міста та взаємодії із бізнес-середовищем:

“Серед пріоритетних завдань на найближчу перспективу – активізація розвитку промисловості в нашій громаді і зокрема 3-х індустріальних парків, реконструкція злітної смуги аеропорту та приміщення аеровокзалу, створення Центру підтримки бізнесу, налагодження комунікації представників бізнес-середовища Вінниці з їх колегами з міст-побратимів, підвищення ефективності вінницького мікро-, малого і середнього бізнесу тощо”, – зазначає мер міста.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

270 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.